Connect with us

Espor

Avrupa Kulüpleri Riot Games’le Yakın Temas Halinde

Riot Games Avrupa’nın ürün müdürü Marc “Snowbird” Scnhell ve Avrupa LCS takımları arasında önemli görüşmelerin yapıldığı ortaya çıktı.

Yeni format ve değişiklikler yolda

Scnhell ve önde gelen Avrupa LCS takımları, gelir paylaşımı ve yeni formatı dahil olmak üzere ligdeki gelecek değişiklikleri görüşmek üzere bir toplantı gerçekleştirdi. Scnhell’in geçtiğimiz ay Avrupa LCS ekipleri ile yaptıkları görüşmelerde hedeflerinin yeni bir format, yeni bir gelir paylaşım modeli, kulüp işletmeleri adına daha uygun para kazanma planlamaları, ileriye dönük geliştirmeler ve Avrupalı kitlenin büyük kısmına ulaşma çabasının ele alındığı belirtildi.

4 Avrupa takımı Kuzey Amerika LCS’e geçmek istiyor

Kuzey Amerika LCS’in franchising sistemine geçişiyle, Kuzey Amerika ekipleri artık küme düşme tehdidinden kurtuldu ve ligde hemen hemen kalıcı bir yere sahip olacaklar. İkili grup sistemine sahip Avrupa LCS’te ise Riot Games tarafından herhangi bir değişiklik henüz ilan edilmedi.

Dört Avrupa temsilcisi, yaklaşmakta olan 2018 Kuzey Amerika LCS’e geçiş başvurusunda bulundu. Bakalım Avrupa’nın ünlü kulüpleri gerçekten Amerika’ya taşınacak mı…

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor