Connect with us

LoL

Riot Games, League of Legends çizgi romanları için Marvel ile çalışacak

Riot Games, League of Legends çizgi romanları için Marvel ile çalışacak.

Çizgi dünyanın devi Marvel, görsel işleriyle epey övgü toplayan Riot Games ile birlikte çalışacak. Marvel’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurusu yapılan bir gelişmeye göre, League of Legends çizgi romanı Marvel ve Riot Games ortaklığıyla çıkacak.

Mayıs 2019’da raflarda yerini alması planlanan League of Legends çizgi romanı, dijital platformda da karşımıza çıkıyor. 19 Aralık itibarıyla ilk bölümü paylaşılacak olan bu çizgi roman, ilk bölümünde League of Legends’ın ilk şampiyonlarından Ashe’i konu alacak.

19 Aralık’tan itibaren dijital dünyada yerini alacak olan League of Legends çizgi romanlarının aylık olarak çıkması planlanıyor.. Paylaştığı görsel içerikler ile oyunculardan animasyon, çizgi roman gibi birçok istek doğuran Riot Games, bu gelişmesiyle sihirdarları memnun etti diyebiliriz.

Bilindiği üzere League of Legends şampiyonlarının hikayeleri bulunuyor. Kısa bir süre öncesine kadar YouTube kanalımız üzerinden de anlattığımız bu hikayeler, Marvel – Riot Games ortaklığıyla meraklılarına sunulacak.

emre@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL