Connect with us

LoL

Riot Games League Of Legends İçin İade Bileti Veriyor!

Riot Games, League Of Legends’da İade Bileti’ni kullanmış olanlara bedava olarak 1 bilet veriyor.

Riot Games League Of Legends İçin İade Bileti Veriyor!

League Of Legends oyuncularının 3 tane ile başladığı ve çoğunlukla kullanıp bitirdiği İade Bileti, Riot Games tarafından hediye ediliyor. Şirket tarafından açıklanana göre daha önce İade Bileti’ni kullanmış olan oyuncular 1 adet hediyeyi hesaplarına ekleyebilecek.

Oyuncular İade Biletleri ile son 90 gün içerisinde satın aldıkları kostüm ve şampiyonları iade edip karşılığında verdikleri RP veya Mavi Öz’leri geri alabiliyorlardı. Çoğu oyuncu iade hakkını kullanıp satın aldıklarını iade etmişti ve bu 3 hakkının sonuna gelmişti.

Bu hediye ile oyuncular 1 tane daha İade Bileti’ne sahip olacaklar. Eğer 3 hakkınızı da kullanmamışsanız Riot Games’in bu hediyesinden faydalanamıyorsunuz.

League Of Legends İade Bileti Nasıl Alınır?

Riot Games’in bedava olarak verdiği bu biletleri almak oldukça basit. tr.leagueoflegends.com/tr-tr adresine giriş yaptıktan veya direkt olarak buraya tıklayıp bilet alma sayfasına gittikten sonra makalenin ortasında yer alan kırmızı butona tıklayarak bedava bileti alabiliyorsunuz.

Butona tıkladıktan sonra hesabınızda bulunan İade Bileti sayısını yine bu sayfada görebiliyorsunuz. Bileti almak istediğiniz hesabınız ile giriş yapmayı unutmayın!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL