Connect with us

Espor

Riot Games LEC 2020 Bahar Mevsimi’nin de Seyircisiz Oynanacağını Açıkladı

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nin ardından LEC 2020 Bahar Mevsimi de seyircisiz olarak oynanacak!

Riot Games LEC 2020 Bahar Mevsimi'nin de Seyircisiz Oynanacağını Açıkladı

Geçtiğimiz saatlerinde sizlere VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nin seyircisiz olarak oynanacağını duyurmamızın ardından LEC 2020 Bahar Mevsimi için de aynı türde bir açıklama gecikmedi. Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre Almanya’nın başkenti Berlin’deki stüdyolarda gerçekleşen karşılaşmalar artık seyirci ve basın mensuplarını kabul etmeyecek.

Uzun adı League of Legends European Championship olan lig, geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de gerçekleştirilmesi planlanan final gösteri etkinliğinin Berlin’e taşınması ile gündemimize gelmişti. Yapılan son açıklama ile hem finaller, hem de transfer edilen bu gösteriler seyircisiz olarak oynanacak.

Yapılan açıklamada ayrıca değinilen bir nokta da bulunuyor. Her hafta LEC karşılaşmalarına katılmak için Danimarka, Kopenhag’dan Berlin’e gelen Origen ekibi, maçlarını bu hafta sonu Kopenhag’dan çevrimiçi olarak oynayacağı da bu açıklamada belirtildi.

Son bildirilen rakamlara göre Korona virüs dünya çapında 134,711 kişiye bulaştı ve 4,953 kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu.

Korona Virüsü Nedeniyle Ertelenen Espor Etkinlikleri

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor