Connect with us

Espor

Riot Games, Nerd Street ve Wisdom Gaming ile ortak oldu!

Riot Games, espor altyapı şirketi Nerd Street ve Wisdom Gaming ile ortak oldu.

Espor altyapı şirketi Nerd Street ve Wisdom Gaming , Kuzey Amerika League of Legends: Wild Rift: Summoner Series için Riot Games ile ortaklık kurdu.

Ortaklığın bir sonucu olarak, Nerd Street ve Wisdom, Temmuz-Ekim 2021 tarihleri arasında turnuvanın kayıt, tasarım, operasyon ve üretimine liderlik edecek.

Wild Rift: Sihirdar Serisi tüm Kuzey Amerikalı oyunculara açık olacak. Seride üç devre ve en iyi takımların NA Regional Championship’e katıldığı bir son şans elemeleri yer alacak.

Yayına göre, her devrenin 5.000 $ ödül havuzuna sahip. Riot Games’te NA ve OCE espor başkanı Chris Greeley şu sözlere yer verdi: “Riot Games’in Nerd Street ve Wisdom Gaming ile uzun süredir devam eden bir ilişkisi var ve ilk Wild Rift yarışmamızı sunmak için yeteneklerini bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz.”

Sırasıyla ikinci ve üçüncü devrede gerçekleşecek olan Major 2 ve Major 3’ten en iyi takımlar NA Bölgesel Şampiyonalarına katılmaya hak kazanacak. Buna ek olarak, iki takım son şans elemeleri ile etkinliğe giriş hakkı kazanacak. Toplamda sekiz takım NA Regional Qualifier’da yarışacak.


İlginizi Çekebilir:

Wild Rift dereceli sezonu uzatıldı!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor