Connect with us

LoL

Riot Games, Sevgililer Günü’ne özel 2 yeni kostüm çıkartıyor

Riot Games, Fiora ve Vi için Sevgililer Günü’ne özel iki adet yeni kostüm çıkartıyor.

Vi, Sevgililer Günü, Heartbreaker Vi

League of Legends’ın yapımcısı Riot Games, Sevgililer Günü’ne özel Heartbreaker Vi ve Heartpiercer Fiora kostümlerini çıkartacak.

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, Riot Games de bu özel günü es geçmedi. Tüm dünyada kutlanan Sevgililer Gününe özel iki adet yeni kostüm çıkartacak olan Riot Games, bu kostümleri PBE’de görücüye çıkardı. Yeni kostümler oyuncular tarafından çok sevildi.

Aslında Riot Games her yıl 14 Şubat’a özel kostümler çıkartıyor ve bunlar oyuncular tarafından çok fazla seviliyor. Daha önce Sevgililer Gününe özel çıkartılan Annie, Sona ve Xayah kostümleri de oyuncular tarafından çok fazla sevilmişti. Bu kostümleri almak isteyenler ise 1,350 RP karşılığında satın alabilecekler.

Heartpiercer Fiora

Fiora, sevgililer günü, Heartpiercer Fiora

Fiora’nın kostümü akıllara orta çağı getiriyor. Kılıcındaki detaylar ve altın işlemeleri, orta çağda şövalyelerin kullandığı kılıçları anımsatıyor. Ayrıca paylaşılan görselde de Fiora’nın bir arenada olduğu ve rakibini yendiği görülüyor. Ayrıca kostümde ve görselde de Sevgililer Günü’ne özel olmasından dolayı bolca kırmızı ve pembe tonları kullanılmış durumda.

Heartbreaker Vi

Vi, Sevgililer Günü, Heartbreaker Vi

Bu görselde Fiora’nın arenada yendiği rakibinin Vi olduğu görülüyor. Fiora’nın kostümüne nazaran, kostümünde daha farklı tonlarında yer aldığı Vi’nin elindeki mendil de dikkat çekiyor.

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL