Connect with us

LoL

Riot Games Ülke Müdürü Bora Koçyiğit’ten asılsız haberlere tepki geldi

SON DAKİKA: Riot Games Ülke Müdürü Bora Koçyiğit’ten tepki!

Bir süre önce Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘nde yer alacak takımları açıklayan Riot Games Türkiye, açıkladığı bu takımlar ile 3 yıl yola devam edeceğini belirtmişti. Bunun ardından şimdilerde Fanatik’te çıkan bir haber, Riot Games Ülke Müdürü Bora Koçyiğit’in tepkisiyle karşılandı.

Döviz kurunda yaşanan dalgalanmaları neden göstererek ligdeki birçok takımın küçülmeye gittiğini yazan Fanatik, gelecek dönem için birçok takımın yabancı transferinde sorun yaşayacağını okurlarını aktardı. Riot Games’in ödeneği düşürdüğünü, Korelilerin gelirlerin düşmesi nedeniyle gittiğini yazan Fanatik, espor kitlesinden epey tepki gördü.

“Ocaktaki kadroları görünce yazılacakları merak ediyorum.”

Fanatik’in bu haberine, kişisel Twitter hesabı üzerinden yanıt veren Koçyiğit, “Yine yanlış bir haber” yorumu yaptı. Fanatik için “Espor dünyansından bihaber kişiler, nerden prim yaparız diye düşününce bunlar çıkıyor ortaya.” diyen Koçyiğit, “Ocaktaki kadroları görünce yazılacakları merak ediyorum. Partnership sürecinde sunulan planlar 3 sene içinde ligimizin çok daha ileride olacağını garantiliyor.” diyerek bu haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL