Connect with us

Espor

Riot Games ile Xbox Game Pass arasında heyecanlandıran iş birliği

Riot Games oyuncularını sevindirecek olan iş birliği #XboxBethesda etkinliğinde duyuruldu!

Riot Games ile Xbox Game Pass arasında heyecanlandıran iş birliği
Görsel: YouTube/Xbox

12 Haziran Pazar gününün akşam saatlerinde düzenlenen Xbox & Bethesda Games Showcase etkinliği ile birlikte birçok yeni oyun haricinde pek çok oyun için yeni sezon içerikleri de tanıtıldı. Düzenlenen etkinlikte en çok konuşulan duyurulardan biri Riot Games ile Xbox Game Pass arasında hayata geçirilen heyecanlandıran iş birliği oldu.

Etkinlikte sahne alan Riot Games Kurucu Ortağı ve Oyun Başkanı Marc Merrill, Riot ile Xbox Game Pass arasındaki işbirliğini duyurdu. Merrill tarafından yapılan açıklamaya göre Riot oyunlarından League of Legends, LoL: Wild Rift, Leagues of Runeterra, Teamfight Tactics ve VALORANT, Xbox Game Pass’e geliyor.

Game Pass ile oyun içi içeriklere direkt erişim

Game Pass üyeleri, hali hazırda oynaması ücretsiz olan bu oyunlardan League of Legends’da ve Wild Rift’te tüm şampiyonlara direkt olarak erişebilecek, VALORANT’taki tüm ajanlara erişebilecek, Teamfight Tactics’te Strateji Ustaları’na erişebilecek ve Leagues of Runeterra’da Temel Set’e sahip olacaklar.

Yaptığı konuşmada Riot Games Kurucu Ortağı ve Oyun Başkanı Marc Merrill, şöyle konuştu:

“On yıldan fazla bir süredir oyuncular, oyunlarımız etrafında gelişen bir rekabet ve yaratıcılık kültürü yarattılar. Arkadaşlarla grup oyunlarından espordaki unutulmaz anlara, aklımızı başınızdan alan harika kreasyonlara kadar topluluğumuz Riot Games’i sürekli olarak yeni zirvelere taşıdı. Bugün, Xbox topluluğunu bu dünyaya davet etmekten gurur duyuyoruz. En büyük PC ve Mobil oyunlarımızı Game Pass’e getiriyoruz.”

Xbox Game Pass’e eklenen Riot Games oyunları

  • League of Legends
  • LoL: Wild Rift
  • Leagues of Runeterra
  • Teamfight Tactics
  • VALORANT

İlginizi Çekebilir:

Riot Games Türkiye Espor Müdürü Burcu Güzel sorularımızı yanıtladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor