Connect with us

LoL

Riot Games, yeni bir şampiyon sızdırmış olabilir!

Veigar’dan sonra aramıza yeni bir Yordle büyücü daha katılabilir!

Riot Games Sentinels

Riot Games, Işığın Muhafızları etkinliği kapsamında yeni bir video yayınladı. Bu videoda da Viego‘nun hikaye çizgisi üzerinde çıkması muhtemel olan üçüncü bir şampiyonu sızdırmış olabilirler.

Haziran ayına geri döndüğümüzde Riot Games şampiyon tasarım ekibinin başında yer alan Ryan “Reav3” Mireles, hayranları heyecanlandıracak açıklamalarda bulunmuştu. Viego ile bağlantısı olacak bu üç şampiyonun ilki Gwen olarak karşımıza çıktı. Sonraki çıkacak şampiyonun da yapılan açıklamalara göre bir nişancı olacağı ve isminin Akshan olacağını biliyoruz. Bu hikaye çizgisinde çıkacak son şampiyon da muhtemelen bu videoda sızdırılan; kasvetli, küçük bir Yordle büyücüsü olacak!

İlginizi Çekebilir:

VCT Ana Etkinlik Hafta 1 Gün 1 maçları tamamlandı!

Muhafızların Yükselişi isimli videonun başında yeni çıkacak şampiyon Akshan, Viego’nun ayaklanması ile ilgili kısa bir konuşma yapıyor. Videonun sonunda ise Riot Games’in sürekli öneminden bahsettiği birlik ve beraberliği simgeleyen bir görsel görüyoruz. Bunun yanı sıra; Olaf, Shyvana, Riven ve Draven gibi tanıdığımız şampiyonların yanında gözümüze çarpan tanımadığımız bir Yordle var!

Normal şartlarda Akshan’dan önce çıkması planlanan bu büyücü Yordle, ekibin çok iyi bir iş ortaya çıkarmak istemelerinden dolayı ertelenmiş. Ayrıca daha öncesinde bir ağır topçu büyücü olması planlanırken bu aşamada klasik bir büyücüye de evrilmiş.

Genel olarak hikayede de önemli bir rolü olacağını söyleyen Riot Games, şampiyonu çıkartmak için oldukça hazır görünüyor. Işığın Muhafızları etkinliği geldikten bir süre sonra şampiyonun bizlerle olacağını söyleyebiliriz!

Yazıda bahsedilen videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Xbox Game Pass’e eklenecek yeni oyunlar belli oldu!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL