Connect with us

LoL

Espora yakın üniversite öğrencilerine müjde: Riot Games yeni kampüs elçilerini arıyor

Riot Games yeni dönem için kampüs elçilerini arıyor.

Riot Games’in Kampüs Elçileri Programında 6. ay geride kaldı. League of Legends dünyasını yakından takip eden üniversite öğrencilerine destek olan Riot, bu dönemde de yeni elçilerini arıyor.  Bu program için son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019.

Riot Games Kampüs Elçisi Programı’nın detayları şöyle:

Kampüs Elçileri Programı 6. ayını geride bıraktı. League of Legends ve espor ile ilgilenen oyuncularımıza destek olmak adına belirlediğimiz üniversitelerden kampüs elçileri seçtik. Kampüs Elçilerimiz League of Legends temsilcisi olarak turnuvalar ve etkinlikler düzenlediler. Oyuncuların şikayetlerini, fikirlerini Riot Games’e ulaştırdılar.

Üniversitelerde LoL oynayan ve esporu takip eden toplulukların sesi olan temsilciler, görevlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Kampüs Elçileri Programı’na dahil olup, üniversitendeki topluluğa öncü olmak istiyorsan başvuru formuna aşağıdan ulaşabilirsin. Son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019 Pazar.

Kampüs Elçileri Programı dönemsel olarak yeni elçilere şans tanıyacak. Dinamizmi korumak adına, topluluk benim işim diyen üniversite öğrencilerine kendilerini gösterme fırsatı sunacağız.

Riot Kampüs Elçileri Başvuru Formu

Kampüs Elçileri Programı nedir?, Kampüs Elçileri’nin neler yapıyor gibi bilgileri Riot Kampüs Elçileri programı başlıyor makalesinden inceleyebilirsin. Kampüs Elçileri Programı dahilinde, elçi adaylarının başvurularını beklediğimiz üniversiteleri aşağıda görebilirsin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL