Connect with us

Güncel

Riot Games’den dev bir partner daha!

Riot Games dünyanın 1 numaralı erkek parfüm markası ile global partnerliğini duyurdu.

Riot Games dünyanın 1 numaralı erkek parfüm markası ile global partnerliğini duyurdu. Riot Games ile partnerlik yapan ilk ve tek kişisel bakım markası olan Axe daha önce ROKit Williams Racing Formula 1, NCAA, Copa Libertadores, La Liga, City Futbol Grup, Chelsea Futbol Kulübü, Boca Juniors, River Plate ve daha fazlasıyla partnerlik yapmış bir marka.

Partnerlik 2019 Dünya Şampiyonası etkinliği ile başlayarak, MSI,Dünya Şampiyonası ve All-Star etkinliklerini kapsayacak. Partnerliğin çok yıllık olduğu biliniyor.

Axe’in ilk espor desteği bu partnerlik değil. Axe Gaming  2018 yılında başlayarak 2019 Nisan ayına kadar ELEAGUE ile partnerlik yapmıştı.

Bence bu sene çok büyük atılımlar yapan Riot Games sektöre büyük katkı sağlamış oldu. Bu büyük markaların partnerliği devam edecek mi bilmiyorum ancak Louis Vuitton, Mastercard, Alienware, State Farm, Secretlab, OPPO, ve Red Bull ile bu sene içerisinde global partnerlik gerçekleştirdi. Bu dev markaların espor ekosistemi içerisinde geri dönüşümü kesinlik olacaktır.

espor yüzünden 6.5 sene okudum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Güncel