Connect with us

Espor

Riot Games’in üniversitedeki yüzü olmak isteyen var mı? Başvurular açıldı!

Riot Games’in üniversitelerdeki yüzü olmak ister misiniz? Başvurular açıldı.

Riot Games’in üniversitelerdeki yüzü olmak ister misiniz? League of Legends’ın remsi internet sitesi üzerinden yapılan bir paylaşımla, “Riot Kampüs Elçisi” programıyla öğrencilerin yeniden Riot Games’i üniversitelerde temsil edebileceği açıklandı. İşte o resmi açıklama:

LoL’ün heyecan dolu, rekabeti yüksek atmosferini üniversitelere taşıyan Kampüsün Sihirdarları programı, uzuun bir aranın ardından yepyeni yapısıyla, “Riot Kampüs Elçileri” adı altında tekrar ait olduğu yere, kampüslere dönüyor!

Keşke üniversitemde League of Legends ve espor daha çok bilinse, takımlar kurulsa, etkinlikler planlansa, turnuvalar düzenlense, ödüller dağıtılsa, hayat bayram olsa mı diyorsun? Bu hayali gerçeğe dönüştürecek o kişi neden sen olmayasın? Riot Kampüs Elçileri programı kapsamında okuduğun üniversitenin elçisi olmak için başvuru yalnız bir tık uzağında:

Riot Kampüs Elçileri Başvuru Formu

Riot Kampüs Elçileri programı nedir?

Üniversite öğrencileri, Türkiye’deki geniş LoL topluluğunun önemli parçalarından. Bu kapsamda üniversitelerde League of Legends ve espor ile ilgilenen oyuncularımıza destek olarak oyun deneyimini geliştirmek de bizim için aynı oranda önem taşıyor. Riot Kampüs Elçileri, üniversitelerde belirlenmiş elçiler ile birlikte çalışarak bunu yapmamıza olanak kılan bir program.

Bizimle işbirliği yaparak espora ve okuduğu üniversitenin League of Legends topluluğuna katkıda bulunacak, bu heyecan verici deneyimi okulunun Riot ile birlikte çalışan tek temsilcisi olarak yaşayacak elçiler neler mi yapacak?

  1. Riot Games ile iletişim kurarak üniversitelerinin sesi olacaklar: Bizimle birlikte, üniversitelerinde LOL’ün ve esporun bilinirliğini arttıracaklar. Okullarındaki oyuncuların şikayetlerini, önerilerini dinleyecek ve Riot Games’e aktaracaklar. Farklı üniversitelerdeki LoL oyuncularının sesini daha iyi duyabilmemiz ve onları daha doğru anlayabilmemiz için bize yardımcı olacaklar.
  2. Turnuva organize edecekler: Riot Games saha ekibiyle birlikte kendi okullarında turnuvalar düzenleyecekler, okullarının Üniversite Ligi’ne katılımından sorumlu olacaklar.
  3. Etkinlikler düzenleyecekler: Elçilerimizle önümüzdeki sene birçok farklı etkinlikte birlikte çalışmak istiyoruz. Dünya Şampiyonası maçlarını üniversite arkadaşlarınla toplanıp birlikte seyretmek ya da VFŞL maçlarına topluca gelip lig heyecanını yerinde yaşamak fena mı olurdu?

Kimler başvurabilir?

Üniversitelerin espor, oyun ya da League of Legends kulüp başkanları bu programa başvurabilir. Eğer üniversitende böyle bir kulüp yoksa kişisel olarak başvuru yapabilirsin. Bunun için bize oyuncu belgesi/kimliği görselini iletmen yeterli olacaktır. Eğer üniversitendeki kulüp başkanı elçilik görevini üstlenmek istemiyorsa bu görevi sen ya da bir başkası üstlenebilir. Bu durumda bize kulüp başkanından yazılı bir onay göndermen gerekecek.

Nasıl başvurabilirim?

Yukarıdaki başvuru formunu Ocak ayı sonuna dek doldurarak ilk adımı atabilirsin.

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor