Connect with us

Espor

Riot Games’ten Türkiye’ye destek

Riot Games, depremzedelerin yaralarını sarmak için küresel bir yardım kampanyası başlattı. 

Riot Games’ten Türkiye’ye destek

Türkiye’de fazlasıyla sevilen ve milyonlarca kişiden oluşan bir oyuncu kitlesi bulunan Riot Games, depremzedelerin yaralarını sarmak için küresel bir yardım kampanyası başlattı.

Şirket, partnerleri International Medical Corps ile Türkiye’ye yardım eli uzattılar. Bununla ilgili bir makaleyi de League of Legends, Valorant, Wild Rift ve Legends of Runeterra resmi türkiye sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

Riot Games tarafından Ahbap Derneği’ne 100.000 Dolar bağış yapıldı

Topluluklarından destek istemeden önce Ahbap Derneği’ne bağış yaptıklarını açıklayan Riot Games, ek olarak önümüzdeki 4 hafta boyunca da topluluklarının yapacakları her bağışa karşılık aynı miktarda bağış yapacaklarını paylaştı. Açıklamada, destek olmak isteyen herkesi Ahbap Derneği resmi sitesine yönlendirdiler.

Yardımları uzun süreli devam ettirmek amacıyla tüm çalışanlarının organizasyona yaptıkları bağışlara ekleme yaparak desteklerini devam ettireceklerini söylediler.

Riot Games Ülke Müdürü Erdinç İyikul da sosyal medya hesabından derneğe destek yaptığını açıkladı ve oyunculardan destek istedi. Ayrıca sene içinde bölgeye yardımlar yapılacağını ve çalışmalarının süreceğini de ekledi.


Depremin yaralarını birlikte saralım.

Kurumların internet sitelerine ve banka hesaplarına ulaşmak için buraya tıklayarak deprem.io adresine gidebilirsiniz.

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor