Connect with us

LoL

Riot, Kench’i 2023 sezon öncesi döneminde yeniden değiştiriyor

Kench’i serbest bırakın!

Kench

Tahm Kench, 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana sorunlu bir League of Legends şampiyonu oldu, bunun sebebi ise taşıyıcılarını kesin ölümden kurtarabilen yetenekleri. Riot Games’in şampiyonu güncellemesine ve onu üst koridora göndermesine rağmen, Nehir Kralı, özellikle Senna ile eşleştiğinde, alt koridorda bir destek olarak bir tehdit olmaya devam etti. En son sezon öncesi değişikliklerle aynı zamana denk gelmesi için geliştiriciler şampiyonu biraz daha değiştiriyor.

Bu değişikliklerin yanı sıra Riot, Tahm Kench’in destek gücünü yani yürüyen bir Zhonya Kum Saati olarak çalışmasını engellemenin yollarını arıyor. Bunu yapmak için geliştiriciler, Tahm Kench’i tekrar üst koridora geri gönderebilecek bir sürü yeni değişiklik getiriyor.

Pasif, her 100 bonus HP için yüzde iki AP ile kazandıracak. Q, AP oranı yüzde 90’dan yüzde 100’e çıkıyor. W, AP oranı yüzde 125’ten yüzde 150’ye çıkarılacak. Ve son olarak, nihai hasarın AP oranı 100 AP başına yüzde beşten 100 AP başına yüzde yediye çıkarılacak.

Tüm bu değişiklikler, Kench’in gücünü bir destek olarak kesmeye odaklanmış gibi. Ama endişelenmeyin. Artık oyunun başlarında tek bir Q tarafından vurulursanız, üst koridorda sizi ezip geçen bir tehdit haline gelecek.

Riot’un resmi yama programına göre 12.23 Yaması’nın 7 Aralık’ta canlı sunuculara çıkması bekleniyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL