Connect with us

Güncel

Riot, League of Legends Esports Manager oyunu hakkında yeni bilgiler paylaştı

Hayranlar bir süredir resmi LoL Esports Manager oyunundan haber bekliyorlardı.

Manager

2019’da Riot Games, LoL Esports Manager adlı , rekabetçi League of Legends hayranlarının kendi üst düzey espor organizasyonlarını kurmalarına olanak sağlayacak yeni bir oyun geliştirme aşamasında olduğunu duyurdu. İki yıl sonra, oyuncular nihayet LPL’in 10. yıl dönümü kutlamaları sırasında proje hakkında daha fazla bilgi aldı .

Videoda, LoL Esports Manager’ın küresel yapımcısı Kate Han, oyunun ve mekaniklerinin daha fazlasını gösterdi. Buna taraftarların kendi kadrolarıyla maçları nasıl oynayabilecekleri de dahil. Örneğin, oyun içi maçlar sırasında takım, profesyonel sahnedeki gerçek hayattaki Lig maç verilerine dayalı durumlar yaratacak bir AI simülasyon sistemi uyguladı.

Han, videoda profesyonel oyuncuların olduğu çeşitli dereceli kartları gösterirken. ” League of Legends’ı seven birçok hayrana ve espor hayranları için sevecekleri bir oyun tasarlamayı umuyoruz,” dedi. “Bu, taraftarların bir menajer olarak rüya takımı zafere götürme hissini yaşamalarına izin verecek.”

Video boyunca hayranlar, çeşitli tanınmış profesyonel oyuncuları ve kartlarındaki mevcut puanlarını görebilirler; örneğin. Royal Never Give Up’ın yıldız üst koridor oyuncusu Xiaohu 88, TOP Esports’un genç ateşli AD taşıyıcısı JackeyLove ise 84 puana sahiptir. Kartın ayrıca seviyeleri ve yıldız derecelendirmesi var, ancak video bu yönleri açıklamadı.

Oyunun orijinal çıkış tarihi 2020 olarak belirlendi ancak Riot Games, oyunun çıkışını ertelemişti. Bu yeni fragmanda ise çıkış tarihi ile ilgili bilgi verilmedi. Bu yüzden hayranlar yakın gelecekte bu oyun hakkında daha fazla haber alabilirler.

PlayStation, tepkilerden sonra Horizon Forbidden West için çapraz gen politikasına geri döndü!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel