Connect with us

Güncel

Riot, LoL’de yeni bir sistem ile erken teslim oyu düzenlemesini deniyor

Riot sezon öncesi çalışmalarına şimdiden başladı.

Riot

Teslim olma oy sisteminin kusurları olduğu için League of Legends’ta teslim olma ve oyunları yeniden kurma her zaman acı verici olmuştur. Riot Games, oyuncuların teslim olma oylaması gelene kadar oyunlarda rehin tutulmasını önlemek ve uzun tek taraflı oyunları azaltmak için teslim oyu üzerinde ince ayar yapıyor.

Oyun tasarımcısı ve Surrender@20 moderatörü Spideraxe, teslim oyu sonunda değişmeye başladığını paylaştı. AFK’lar için erken teslim süresi 10 dakikadan 3:30 dakikaya düşürülüyor. Başka bir deyişle, yeniden kurma penceresinden sonra bir takım arkadaşınızın bağlantısı kesilirse veya oyunun ilk üç dakikasında oyunu yeniden kuramazsanız, sonunda oyunda teslim olmakta özgürsünüz.

Riot’un bu yaşam kalitesi değişikliğinin oyun üzerinde olumlu bir etkisi olacağına şüphe yok çünkü hayatınızın 10 dakikasını gereksiz yere harcamayacaksınız. Bu, özellikle LP kazançlarınızı ve kayıplarınızı etkilemeyen normal oyunlar için değerlidir.

Bu değişikliğin yanı sıra 12.21 Yaması, yeniden yapılanma oylamasının işleyişini değiştirdi, başlangıç ​​zamanını üç dakikadan bir dakika otuz saniyeye taşıdı ve yeniden çevrim başlatma penceresi 30 saniyeden 90 saniyeye çıkarıldı.

Bu küçük ama son derece alakalı değişiklikler sayesinde, hiç kimse açıkça kararlaştırılmış ve tek taraflı bir oyunu oynamaya zorlanmayacağından , kötü şöhretli Lig toksisitesinin azaldığını bile görebiliriz .

Riot’un bu değişikliğinin sezon öncesi ile birlikte 16 Kasım’da sunuculara gelmesi bekleniyor.


Yerli espor girişimi Scoutli, 7,42 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel