Connect with us

VALORANT

Riot bir çok oyuncuyu VALORANT hesabı sattığı için banlıyor!

Riot Games VALORANT hesabı satan ya da bot kullanan kullanıcıları cezalandırıyor!

Valorant

Bir çok VALORANT kapalı beta hesabı satan ya da anahtarı düşürmek için bot hesap kullanan oyuncu, Riot Games geliştiricilerinin yaptığı duyuruya göre banlanacak!

Riot bu kararının daha fazla “gerçek” oyuncunun oyuna giriş hakkından yararlanabilmesi için alındığını söyledi. Ayrıca satın alınan hesapların da banlanabileceği konusunda uyarıda bulundu.

“Bir sürü VALORANT kapalı beta hesabı satıcısını ve bot kullanıcılarını sizlerin oyuna erişim şansını artırmak için banladık. İzlerini sürmeye devam ediyoruz. Hesap satın almayın, o hesabı da kaybedebilirsiniz!”

Bu ban dalgası çoğu fan tarafından olumlu karşılandı. Çünkü hala oyuna girmeyi bekleyen bir sürü oyuncu Twitch‘ten sevdikleri yayıncılar aracılığıyla kapalı beta anahtarı düşürmeye çalışıyor. VALORANT kapalı beta anahtarı dropları dün akşam 18.00’da tekrardan açılmıştı.

İlginizi Çekebilir: Twitch eş zamanlı izleyici rekorunu kırdı!

Geçtiğimiz drop gününe göre dün Riot takipçileri daha erkenden haberdar etmişti. Bu ban dalgasıyla beraber dün kısa bir süre durdurulan dropların tekrardan aktif olmasını sağlayabilir. Bu da oyunu oynamak için sabırsızlanan bir çok oyuncu için gayet güzel bir haber.

Yazın resmi olarak çıkacak VALORANT, bir süre daha kapalı betada kalacak. Tam süreyi Riot henüz duyurmadı fakat oyunu şimdiden oynamak istiyorsanız yayınları izlemeye devam etmelisiniz!

Riot Games 2020 Kış Mevsimi Finali tarihini açıkladı!

Elinden kalem düşmeyen...

3 Yorum

3 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    VALORANT