Connect with us

Espor

Riot Points ve TFT Jeton Bedelleri Değişiyor!

Riot Points ve TFT Jeton Bedelleri’nde değişiklik!

Riot Points ve TFT Jeton Bedelleri
Riot Points ve TFT Jeton Bedelleri

Riot Points ve TFT Jeton Bedelleri Artıyor

Riot Games, bugün üzücü bir haber ile oyunculara ulaştı. Resmi web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında paylaştığı duyuruda, dünya genelinde yaşanan enflasyon, para birimi dalgalanmaları, sunucular arasında ve içinde adil bedeller sunmayı sürdürmek, ürünlerimizde tutarlılık sağlamak ve ilgili diğer maliyetlerde yaşanan artışlardan ötürü, Riot Points ve TFT Jeton Bedellerinde bir artış yapılacağı belirtildi.

19 Ağustos saat 10:00‘dan itibaren geçerli olacak bu artışlardan önce, oyunculara az da olsa sevindirici bir haber de verildi. Yapılan açıklamada Riot Games, 14-31 Temmuz tarihlerinde bütün sunuculardaki tüm RP ve TFT Jeton alımlarında iki kat “ilave RP” ve “ilave TFT Jeton” vereceğini belirtti.

https://twitter.com/LoLTurkiye/status/1544341710972788736

Riot Points ve TFT Jeton Bedelleri

Türkiye sunucusunda ise, yapılacak ücret değişiklikleri şu şekilde paylaşıldı:

Riot Points Ücretleri

Bunlara ek olarak, Riot Games şu notları paylaştı:

  • İlk olarak, bazı sunucularda 1350 RP değerindeki şampiyon kostümlerinin veya 1380 RP/TFT Jeton değerindeki arena görünümlerinin tek bir alım işlemiyle elde edilememesi sorununu düzeltiyoruz.

  • İkinci olarak da oyunlarımız arasındaki tutarlılığı sağlamak adına çoğu gerçek para birimi bedelini mobil oyun piyasasında görülen standart modele geçiriyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor