Connect with us

Espor

Riot: Xayah ve Rakan’ın Devamı Gelmeyecek!

Riot Games

Sihirdar  Vadisi’nin yeni sayılabilecek şampiyonları Xayah ve Rakan, çıkış yaptıkları süreden bu yana yoğun bir ilgi gördü. İkili yetenekleri ve birbirleriyle olan uyumları açısından şampiyon havuzunda türlerinin tek örnekleri oldular. Dolayısıyla oyuncular tarafından bu tarz şampiyonlara olan beklenti arttı. Riot Games de bu istekleri duymuş olsa gerek ki konuya dair bir açıklama yaptı

Riot Games, Xayah ve Rakan tarzı şampiyonları düşünmüyor

Yapılan açıklamaya göre yapımcı firma yakın gelecekte benzer yeteneklere ve düşüncelere sahip şampiyonlar tasarlamayacak. Xayah ve Rakan’ın tasarım kimliği, League of Legends ailesindeki ilk resmi çifti tanıtmak için fırsat oldu. Gerçek hayattaki çiftlerin bu şampiyonları alarak oyundaki sinerjilerini arttırması, şampiyonları pazarlama stratejisi anlamında oldukça başarılıydı. Özellikle şampiyonlar üzerinden satılan kostümler Riot Games’i oldukça tatmin etmişti.

Nisan ayında oyuncularla buluşan Xayah & Rakan ikilisi muhtemelen türlerinin tek örnekleri olarak özel kalmaya devam edecekler. Bu iki çiftimize rakip bir çift çıkarmayacak olan Riot Games’e üzüntülerimizi iletiyor, çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor