Connect with us

Legends of Runeterra

Riot’tan ilk “Runeterra Hikâyeleri” videosu geldi: Şöhret Peşinde!

Riot’tan ilk Runeterra Hikâyeleri videosu geldi

garen

Riot, paylaştığı ilk Runeterra Hikâyeleri videosu olan Şöhret Peşinde ile sonraki hikâyelerin de hız kesmeden geleceğinin sinyalini vermiş oldu.

Riot Games’in 30 Nisan’da oyuncuların beğenisine sunacağı, LoL ile aynı evrende geçen Legends of Runeterra kapsamında Runeterra Hikâyeleri adlı seride birçok videonun paylaşılacağı biliniyordu. Bu videolardan ilki Şöhret Peşinde, League of Legends’ın resmî YouTube kanallarında paylaşıldı. Videoda Ehrenmount şehrinde ordunun yaptığı talimi izleyen çocukları görüyoruz. Paylaşılan ilk Runeterra Hikâyesi olan Şöhret Peşinde videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hayallerinde Garen ve Fiora gibi güçlü olup canavarları alt eden çocuklar, gerçek hayatta antrenman kuklasına karşı çuvallıyorlar. Ardından idolleri Garen ve Fiora gelerek kendilerine şöhretin değil, mükemmelliğin peşinde gitmeleri konusunda çocukların pek de anlamadığı öğütler veriyorlar.

League of Legends evreninden gelen bu hikâyeler, paylaşılmaya zamanla devam edecek. Geneli yazılı içerikten olan evrende böyle video içerikler görmek LoL’ün hikayesine meraklı olan oyuncuları da mutlu ediyor.

Legends of Runeterra, 30 Nisan’da betadan çıkarak oyuncuların beğenisine sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Legends of Runeterra 30 Nisan’da resmi olarak çıkıyor!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Legends of Runeterra