Connect with us

Güncel

Ripple Effect Studios, Battlefield 2042’de hayranların favorisi olan haritaları geri getireceğini doğruladı

Dice, Battlefield hayranlarına “aşk mektubu” niteliğindeki yeni bir mod üzerinde çalışıyor.

Battlefield

DICE LA , yeniden markalaşma çabalarını dün tamamladı , kendisini Ripple Effect Studios olarak yeniledi ve ekibin DICE ile Battlefield 2042’nin belirli yönleri üzerinde çalışırken hala “henüz duyurulmamış bir proje” üzerinde çalıştığını duyurdu.

Electronic Art’ın bugünkü “First-Person Shooter’ların Geleceği” panelinde , Ripple Effect’in özellikle “hayranların favorisi” klasik haritaları getirecek en yeni oyun için bir mod üzerinde çalıştığı doğrulandı.

Buna benzer bir şey , geçen ayBattlefield 2042’nin duyurulmamış oyun modunun klasik haritalar ve birden çok çağa ait araçlar içeren bir sandbox olacağını iddia eden bir raporda ortaya çıkmıştı . Bildirildiğine göre “ Battlefield Hub” olarak adlandırılacak ve All-Out Warfare ve Hazard Zone ile birlikte oyunun temel modlarını tamamlayacak.

Yeni mod gerçekte ne olursa olsun, hangi belirli haritaların dahil edileceği belli değil. Ancak ana EA Play Live sunumu hala 22 Temmuz 12:00 CT için ayarlandı. Bu sunum muhtemelen oyun hakkında daha fazla ayrıntı içerecek. Şimdilik bildiğimiz tek şey, Ripple Effect’in ekibin Battlefield hayranlarına “aşk mektubu” dediği şey üzerinde çalıştığı .

Başlangıçta bu modun ayrıntılarını açıklayan saygın bir sızıntıcı olan Tom Henderson, oyuna gelebileceğini duyduğu potansiyel bir harita listesini de paylaştı. Bunlara Metro, Wake Adası ve Hazar Sınırı dahildir.

DICE ayrıca Hazard Zone’un, battle royale oyununun bazı unsurlarını kopyalayacak. Manga tabanlı bir mod olacağını ve Battlefield 2042 için her haritanın geliştirilmesinin altı aydan fazla sürebileceğini de açıkladı.

Türkiye Espor Basketbol Ligi 8. hafta puan durumu paylaşıldı!

Oygem Akademi kayıtları devam ediyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel