Connect with us

Espor

Paris’teki ESWC FIFA 18 organizasyonunda Riv9 da yer alacak

ESWC FIFA 2018 Paris’te Riv9’u da izleyeceğiz.

Türkiye’nin FIFA alanında en üst seviyelere çıkmayı başaran ismi Emre “Riv9” Kayır, ESWC FIFA 18 için Paris’e gidecek. eWorld Cup tecrübesinin ardından yeniden yükselişe geçen oyuncu, 512 oyuncunun katıldığı elemelerde ilk üçe girmeyi başararak Paris biletini kaptı.

Temsilcimiz Riv9, önce Gambit oyuncusu Timon ile oynadığı karşılaşmadan 4-3’lük galibiyet ile ayrılarak Mowgara ile eşleşti. Mowgara’yı 9-1 ile geçen Emre, bu karşılaşmanın ardından Michuande’yi de 7-1 geçerek yükselişini sürdürdü. Hemen sonrasında Alman temsilcisi Gotzery ile oynayan Riv9, bu karşılaşmadan da 3-2 ayrılarak bir başka Alman SaLz0r’un rakibi oldu.

SaLz0r’u da 5-2 gibi rahat bir skorla deviren Emre, bu karşılaşmanın ardından MCFC Marcuzo’yu 7-3 ile geçse de M4RV’a kaybederek Paris biletini son karşılaşmaya sakladı. Son karşılaşmada aaygun96’nın karşısına çıkan Riv9, bu karşılaşmadan 2-1 galip ayrılarak Space Soldiers’ı ve ülkemizi ESWC FIFA 2018 Paris’te temsil etmeye hak kazandı.

Manchester City ve Wolfsburg ile birlikte

ESWC FIFA 18 Paris elemelerinde Manchester City ve Wolfsburg ekiplerinin FIFA oyuncularıyla birlikte katılmaya hak kazanan Riv9, PlayStation4 tarafından organizasyona dahil oldu. Organizasyon kuralları gereği PlayStation 4 ve Xbox One platformalarından on dörder oyuncu Paris’te mücadele edebilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor