Connect with us

Dota 2

RodjER resmi olarak FlyToMoon Dota 2 takımına transfer oldu

RodjER resmi olarak FlyToMoon Dota 2 takımına transfer oldu

Başarılı Dota 2 oyuncusu Vladimir “RodjER” Nikogosyan resmi olarak FlyToMoon Dota 2 takımına transfer oldu. Takım yeni transferini sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu.

RodjER, ekip son birkaç ay içinde bazı önemli değişiklikler yapmaya karar verene kadar 2020’nin çoğunda HellRaisers‘ın bir parçası olarak görev yaptı. Ve büyük bilet mücadelelerinde bir ay izin aldıktan sonra, FTM’nin kadrosundaki bir boşluğu doldurmak için bugün transfer oldu.

Vladimir’in profesyonel kariyeri 2013’te Cleave Gaming‘de başladı ve Team Empire, ilk profesyonel başarısı bu oldu ve takımın 7-8 sırada bitirdiği The International 2017 performansı son buldu.

Eylül 2017’de RodjER, kendi isteği üzerine Na’Vi’ye transfer oldu ve Adrenalin Cyber League şampiyonu oldu, DreamLeague Sezon 8’de dördüncü oldu ve MDL Macau yarı finaline ulaştı. Kasım ayında Vladimir Nikogosyan performans sergilediği Team AntiHype bayrağı altında WESG 2017 Avrupa Finallerini kazandı.

Şubat 2018’in başında Natus Vincere ve Virtus Pro, Lil ve RodjER‘i takas etmek için karşılıklı bir anlaşmaya vardı. Transferinin ardından, ESL Katowice 2018’de ilk büyük turnuvasını takımla kazanarak ve ilk büyük galibiyetini alarak ilk başarısını buldu ve sonunda turnuvanın MVP’si ile ödüllendirildi.


Beşiktaş Esports koçu “Doctor” takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2