Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Rogue CS: GO Kadrosuna 2 Transfer Daha

Kadro tamam! Amerika Birleşik Devletleri merkezli espor organizasyonu Rogue, CS: GO kadrosuna yaptığı 2 transfer ile birlikte kadrosunu tamamladığını açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda Collin ”wrath” McSweegan ile yollarını ayıran Rogue, yerine ise geçici bir süre Michael “Uber” Stapells’i kadrosuna katmıştı. Birkaç hafta önce ise Josh ”shinobi” Abastado ile yollarını ayıran organizasyon, yerini geçtiğimiz gün açıkladığı transfer ile doldurdu.

ABD temsilcisi, Misfits’ten ayrılan Hunter “SicK” Mims ve 2 aydır boşta olan Ronnie “ryx” Bylicki‘yi kadrosuna kattı. Buna bağlı olarak Uber’in “stand in” anlaşması ise sona erdi.

SicK, birkaç gün önce Misfits‘ten ayrıldığını açıklamıştı ve hangi takıma transfer olacağı ise merak konusuydu. SicK’in tercihi ise Rogue oldu. ryx ise Kasım ayında Ghost ile yollarını ayırmıştı. Aralık ayında Unemployed For Christmas forması giyen ryx, CyberPowerPC Extreme Gaming Series Invitational turnuvasında CLG’den ayrılan kadroyla beraber mücadele edip turnuvayı 2. olarak tamamlamıştı.

Oyuncular ilk maçına bu gece IEM Katowice elemeleri kapsamında Etherian karşısında çıkmıştı. Maçtan 16-13 mağlup ayrılan ekip, IEM Katowice turnuvasına katılma hakkını da kaybetti.

Peki Rogue’un Şu Anki Kadrosu Nasıl Şekillendi?

Organizasyonun şu an elinde bulundurduğu kadro ise şu şekilde:

  • Daniel “vice” Kim
  • Spencer “Hiko” Martin
  • Casper “cadiaN” Møller
  • Hunter “SicK” Mims
  • Ronnie “ryx” Bylicki
  • Garett “Grt” Bambrough (koç)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive