Connect with us

Oyun

Rol yapma oyunu Airoheart’ın çıkış tarihi açıklandı

Airoheart piksel sanat tarzıyla dikkat çekiyor

Rol yapma oyunu Airoheart'ın çıkış tarihi açıklandı

Pixel Heart Studios tarafından geliştirilen rol yapma younu Airoheart’ın çıkış tarihi açıklandı. 30 Eylül 2022 tarihinde piyasaya sürüleceği belirtilen Airoheart için bir de oynanış videosu yararlandı. Legend of Zelda ve Final Fantasy gibi klasik rol yapma oyunlarından esinlenerek geliştirilen bağımsız macera oyunu Airoheart’ın yayıncılığını SOEDESCO üstlenecek.

Aksiyon – rol yapma türünde çıkış yapacak Airoheart, içerisinde birçok bulmaca barındıracak bir platform oyunu olacak. Oyunculara sunduğu gerçek zamanlı dövüş mekaniklerini 16-bit piksel sanat tarzıyla hazırlanmış grafikleriyle harmanlayacak. Yolunuza çıkacak tehlikeli yaratıklarla savaşmak için büyü yetenekleri öğrenecek, silah ve zırh edinecek, bombalar kuracak ve iksirler hazırlayacaksınız. Bunun yanı sıra oyunda fethedilmeyi beklenen birçok zindan olacak.

Airoheart’ın grafiksel sanat tarzı ve müzikleri Zelda serisinden esinlenmiş olacak. İçerisinde birçok karakter, zindan, canavar, ve keşfedilecek yerler barındıran açık dünyası ile oyunculara farklı bir deneyim sunmayı amaçlayacak. Airoheart yeni nesil konsollar PS5 ve Xbox Series haricinde Xbox One, PS4, Nintendo ve PC platformlarına da çıkış yapacak. Geliştirici stüdyo tarafından yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun