Connect with us

Röportaj

Cem Bölükbaşı Röportajı: G2 pilotuyla Alonso ve espor hakkında konuştuk

G2 pilotu Cem Bölükbaşı’yla bir röportaj gerçekleştirdik.

G2 pilotu Cem Bölükbaşı, Playerbros ofisinde sorularımızı yanıtladı. G2’daki durumdan Alonso’ya kadar birçok konuda açıklamalar yapan Bölükbaşı’yla olan bu röportajımızı sakın kaçırmayın! Ayrıca Facebook videomuzu profilinde paylaşan 1 şanslı kişi Logitech G Pro Gaming Mouse kazanma şansı yakalayacak!

Sorular

 1. Öncelikle merhabalar Cem, espor alanındaki gururlarımızdan birini ağırlamak bizim için harika. Seni tanımayanlar için kısaca kendinden bahseder misin?
 2. Çok erken bir yaşta kendini yarışların içinde bulmuşsun. Yarışlara başlaman nasıl oldu ve ailenin bu duruma tepkisi nasıl oldu?
 3. G2 çatısı altında oynadığını biliyoruz. Peki bu süreç nasıl başladı? Seninle nasıl iletişime geçtiler ve ilk iletişimin ardından nasıl hissettin?
 4. Fernando Alonso efsanesini de unutmamak gerekiyor. Alonso’nun yarış kariyerine etkisi nasıl oldu, sana nasıl yaklaşıyor?
 5. Alonso’dan devam edelim. Dünyanın sayılı pilotlarından olan bu isim çok merak ediliyor. Eğlenceli açıklamalarını da gördüğümüz Alonso sence nasıl biri? Bu başarıları gerçekten istek ve motivasyona mı bağlı?
 6. Her esporcunun hayatında unutamadığı anlar oluyor. Senin gerçek ve simulasyon dünyasında unutamadığın anın neydi?
 7. Anlık reflekslerin ve tepkimelerin hayati tehlikelere neden olduğu bir dalda simulasyon antremanları yapmak büyük tecrübe kazandırıyor olmalı. Espor arenasına girdikten sonra kendini daha hızlı geliştirdiğini düşünüyor musun?
 8. Formula 1’in düzenlediği espor organizasyonlarında on binlerce esporcu yarışıyor. Bu turnuvalar hakkında ne düşünüyorsun? Gerçek yarış tecrübesi kadar heyecanlandırmasa da sizin için iyi bir antreman oluyor gibi.
 9. Abu Dhabi’daki finalin ikinci ayağını kazanmıştın. O anlarda Alonso da seni alkışlıyordu. Derin bir nefes aldığını gördük, tam olarak o an ne düşünüyordun?
 10. O organizasyonda şampiyon Brendon Leigh olmuştu. Rakibinde olup da sende olmayan neydi? Final karşılaşmasında kazanamama nedenini neye bağlıyorsun?
 11. Bildiğin gibi Türkiye’de de espor gelişmeye devam ediyor. Yurt dışındaki havayı da solumuş biri olarak G2’nun politikalarından hareketle Türk espor oyuncularına ve takımlarına ne önerirsin?
 12. G2’nun diğer espor takımlarıyla karşılaşma şansın oldu mu? Onlar hakkında ne düşünüyorsun?
 13. Sorularımıza yanıt verdiğin için çok teşekkür ederiz. Son olarak takipçilerine ve takipçilerimize bir şeyler söylemek ister misin?
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj