Connect with us

Espor

Royal Youth, Onat “24” Aytemiz ile yollarını ayırdı!

Onat “24” Aytemiz, Royal Youth’tan ayrıldı!

24 royal youth

Geçtiğimiz senelerde fastPay Wildcats‘in genç oyuncu stratejisini bu sezon takımına uygulayan Royal Youth, genç nişancı 24 ile yollarını ayırdı!

https://twitter.com/RoyalYouthGG/status/1285279917815607298?s=09

2020 VFŞL Kış Mevsimi‘nden itibaren kadrosunda sorunlar yaşayan RYL, önce Japone‘yi sonrasında da Holyphoenix‘i kaybetmişti. Sezon sonunda kadar dört çaylak ve yanlarında fabFabulous ile oynayan takım istediği başarıyı elde edememişti. Yaz Mevsimi başladığında fab’ı da kaybeden takım IW‘nin uzun bir süredir uyguladığı stratejiyi uygulayarak daha önce hiç adını duymadığımız oyunculara yönelmişti.

Özellikle sosyal medyadan çok destek alan 24, takımın as kadrosunda Yaz Mevsimi başında maçlara çıkmıştı. 24 Haziran‘dan itibaren yerini Meshade‘e bırakan oyuncu, bugün takımdan ayrıldığını açıkladı ve eski takımına teşekkürlerini iletti.

https://twitter.com/24lolgg/status/1285280456733270025

Yeni yeteneklerin ligimizde mücadele etmesi hem seyir zevki hem de ligin gelişimi açısından çok önemli. Onat’a ve daha nicelerine ilerleyen zamanlar için başarılar diliyoruz!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi puan durumunu buradan kontrol edebilir, karşılaşmaları da bu adresten izleyebilirsiniz!


WePlay! VALORANT Invitational turnuvasının şampiyonu G2 Esports oldu!

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor