Connect with us

Espor

Royal Bandits koçu Blumigan ile yollar ayrıldı

SON DAKİKA: Blumigan ayrılığı resmi ağızdan da doğrulandı.

Sezon ortası dönemde nasıl bir yol izleyeceği merak edilen Royal Bandits‘ten ilk haberler gelmeye başladı. Kısa bir süre önce resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama paylaşan takım, koç Blumigan ile yolların ayrıldığını duyurdu. Hatırlayacağınız üzere takım Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi‘ni ikinci sırada tamamlayarak KMF’ye dahil olmuş ve finalde BAUSuperMassive’e 3-1 kaybederek dönemi ikinci sırada tamamlamıştı.

Yaptığı açıklamada Blumigan ile karşılıklı olarak anlaştıklarının altını çizen Royal Bandits, bundan sonraki kariyerinde Marcus “Blumigan” Bloom’a başarılar diledi. Daha önce Türkiye’de birçok takımda yer alan Blumigan, Avrupa devi Fnatic‘te de yer almıştı.

Daha önce açıklamıştı

Bu gelişme sonrasında takımsız kalan Blumigan’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olurken, oyuncu gün içinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Royal Bandits ile gelecek planlarının uymadığını belirtmiş ve yeni bir takım aradığını belirtmişti.

Royal Bandits’in Blumigan ayrılığı sonrası yaptığı açıklama:

“Takımımızın koçu Blumigan ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırma kararı aldık. Çabaları için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor