Connect with us

Espor

Royal Bandits’te transfer rüzgarları esiyor

Royal Bandits transferde hızlı gidiyor.

Kısa bir süre önce Koreli oyuncuları Park “Cepted” Wi-rim ve Kim “Malrang” Geun-seong ile yollarını ayıran Royal Bandits’in yeni orta koridor oyuncusu belli oldu. Türkiye’de daha önce birçok takımda da oynayan Felix “Abbedagge” Braun, artık Royal Bandits’in orta koridorunda mücadele edecek.

Abbedagge transferiyle as kadrosunu 4 oyuncuya çıkaran Royal Bandits’in yedek tarafında; Beşiktaş, Çilekler gibi ekiplerde de forma giyen, daha önce de RB için oynayan Can “Closer” Çelik ve ZONE ile adını duymaya başladığımız, ligimizi yakından tanıyan isimlerden Mehmet Turgut “Corpse” Aksel yer alıyor.

Bu transferin ardından Royal Bandits’in as kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi:

  • Sergen “Broken Blade” Çelik
  • Felix “Abbedagge” Braun
  • Anıl “HolyPhoenix” Işık
  • Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu

Bu gelişmelerin ardından as kadrosundaki oyuncu sayısını dörde çıkaran takım, ilerleyen dönemde as ormancısını da bulacak gibi görünüyor.

RB ismiyle mücadele edecekler

Bir diğer yandan takım, resmi mücadelelerde artık RBE ismiyle değil, RB ismiyle mücadele edecek. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin yeni döneminde “RB oyuncu ismi” şeklinde Vadi’de yer alacak olan oyuncuların yanı sıra karşılaşma ekranlarında da RBE harfleri yerine RB harfleri görülecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor