Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits, DreamHack Open Atlanta 2018’e katılma şansını kaybetti

Royal Bandits, Sırbistan ekibi Valiance ile karşılaştı.

Ülkemizin CS: GO arenalarındaki önde gelen temsilcilerinden Royal Bandits, DreamHack Open Atlanta 2018‘e katılma şansını kaybetti.

DreamHack Open Atlanta 2018’in kapalı elemelerine katılacak takımları belirleme amacıyla düzenlenen açık elemelerde mücadele eden Royal Bandits, Sırbistan ekibi Valiance ile bo1 formatında karşılaştı. Türkiye saatiyle 17.10’da başlayan karşılaşma Inferno haritasında oynandı. İlk yarıyı önde kapatan taraf 8-7 skorla Valiance oldu. İkinci yarıda çok daha dominant bir oyun sergileyen Valiance, maçtan 16-9 galip ayrıldı. Bu sonuçla rakibimiz bir üst tura yükselerek Macar temsilcisi HyperioN‘un rakibi oldu. Temsilcimiz Royal Bandits ise turnuvaya veda ederek Atlanta’da düzenlenecek olan turnuvaya katılma şansını kaybetti.

Valiance ekibinin oyuncusu Luka “emi” Vuković, sergilediği performans ile galibiyete en önemli katkıyı koyan oyuncu olmayı başardı. 27 kez öldürüp sadece 14 kez ölen emi, 1.86 rating ile ilk sırada yer aldı. Sıralamada kinci sırayı ise AWP’si ile çok can yakan Aleksa “Impulse” Stankić elde etti. Royal Bandits ekibinde ise ilk sırada Özgürcan “SARANOSTRA” Birinci elde etti. 20 öldürme 23 ölüm ile oynayan Özgürcan, 1.02 rating elde etti. Takımımızda ikinci sırayı ise Ömer “imoRR” Karataş aldı.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive