Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits, ESEA MDL Season 28 şansını kaybetti

dizLown, ESEA MDL Season 28’e katılmaya hak kazandı.

Uluslararası CS: GO arenalarındaki temsilcilerimizden Royal Bandits, ESEA MDL Season 28 turnuvasına katılma şansını kaybetti.

ESEA Main Season 27 Europe turnuvasında mücadele eden Royal Bandits, beşincilik maçına Fransız ekibi dizLown karşısında çıktı. bo3 formatında oynanan maç saat 21.00’da başladı. İlk harita temsilcimiz tarafından Cobblestone olarak belirlendi. İlk yarıda 11-4 dizLown üstünlüğü olmasına rağmen temsilcimiz, ikinci yarıda mükemmel bir performans sergileyerek maçı 15-15‘e getirdi. Uzatmaların ilk ayağında da eşitlik bozulmadı ve 18-18 sonuçlandı. İkinci ayakta ise 22-20 dizLown üstünlüğü oluştu ve seri 1-0’a geldi. İkinci harita ise dizLown tarafından Inferno olarak belirlendi. İlk yarıyı 8-7 önde kapatan temsilcimiz, ikinci yarıda geri dönüşe engel olamadı ve maçı 16-14 kaybetti. Seriyi 2-0’a getiren dizLown, turnuvayı beşinci sırada bitirdi.

ESEA MDL Season 28’e katılmaya hak kazanan dizLown, $500 ödülün de sahibi oldu. Royal Bandits ise turnuvadan maalesef eli boş döndü. dizLown takımında Adlane “Adlane” Mokrani, 73 öldürme 45 ölümle galibiyete büyük katkıda bulundu. Royal Bandits takımında ise Muhammed “mini” Salman‘ın sergilediği 60 öldürme 50 ölümlük performans galibiyet için yeterli olmadı.

ESEA MDL Season 28 ne zaman başlayacak?

Turnuvada mücadele edecek takımlar hızla belli oluyor. Turnuvanın ise 21 Mayıs 2018’de başlayacağı belirtiliyor.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive