Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits EsporBet.com Promo Cup kapsamında ilk maçına çıkıyor

Ülkemizin önde gelen CS: GO takımlarından Royal Bandits, bugün başlayacak olan EsporBet.com Promo Cup turnuvasında ilk maçına gece saat 00.00‘da çıkacak.

Turnuvadaki ilk maçında turnuvanın favorilerinden Alman ekibi ALTERNATE aTTaX ile karşılaşacak olan ekibimiz, hltv.org üzerinden yapılan oylamada %67 ile favori gösteriliyor fakat durum her an değişebilir. Buna karşılık olarak yabancı bahis siteleri ise rakibi çok daha önde görüyor. Tarihinde ilk kez ALTERNATE aTTaX ile karşılaşacak olan takımımızın sergileyeceği performans Türk esporseverler tarafından şimdiden merak edilmeye başlandı. Rakip, oynadığı son 5 karşılaşmada 2 kez kazanıp 3 kez kaybederken Royal Bandits de aynı şekilde istatistiğe sahip. Ekibimizin oynadığı son 2 maçı kazandığını da hatırlatmakta fayda var.

Maçı kazanması durumunda upper bracket klasmanında devam edecek olan temsilcimiz, maçı kaybetmesi halinde lower bracket’a düşerek turnuvada yoluna devam edecek. Upper bracket üzerinden devam etmesi halinde rakibimiz ise SEAL-Pompa eşleşmesinden galip çıkan takım olacak.

Royal Bandits maçını nereden takip edebiliriz?

Temsilcimiz Royal Bandits’in maçını saat 00.00’dan itibaren buradan canlı olarak takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv’de ThunderMediaTV’den canlı video izleyin

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive