Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits, ex-SEAL ile karşılaşıyor

Royal Bandits, ex-SEAL karşısında ikinci tur maçına çıkıyor.

18 Mart tarihinde düzenlenmeye başlayan Gfinity Winter Series 2018 Europe turnuvasında mücadele eden iki temsilcimizden biri olan Royal Bandits, turnuvadaki ikinci tur maçına bugün ex-SEAL karşısında çıkıyor.

Turnuvanın birinci round maçında rakibi olan Polonya temsilcisi POMPA‘yı 2-0’lık skorla geçen temsilcimizin ikinci turda yine bir Polonya temsilcisi olan ex-SEAL ile karşılaşacak. Royal Bandits, ex-SEAL ile tarihinde ikinci defa karşılaşacak. İlk karşılaşma 11 Kasım 2017 tarihinde Dreamhack Open Winter 2017 CS: GO turnuvasının açık elemelerinde olmuştu. bo1 formatında oynanan maçta temsilcimiz Overpass haritasında 16-7 galip gelmiş ve bir üst tura yükselmişti. Şimdi ise daha kritik bir maç bizi bekliyor. Kazanan yoluna upper bracket grubunda devam edecek. Kaybeden ise lower bracket grubuna düşerek mücadelesini sürdürecek. Maç saat 20.00‘da başlayacak.

Royal Bandits – ex-SEAL mücadelesini nereden takip edebiliriz?

Maçı saat 20.00’dan itibaren buradan Türkçe anlatımla canlı olarak takip edebilirsiniz:

Yazar notu!

hltv.org’da maçın bugün oynanacağı söyleniyor fakat ertelenme ihtimali de yüksek. Henüz birinci tur karşılaşmaları tamamlanmamışken ikinci tur karşılaşmalarını oynamak pek uygun olmaz. No Quarter Cartel’in dün ilk tur karşılaşmasına çıkacağı söylendi fakat karşılaşma 3 gün sonrasına ertelendi. Bu karşılaşmayla birlikte oynanmayan bir ilk tur mücadelesi daha olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive