Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits, Gfinity Winter Series 2018’de yarı final maçına çıkıyor

Royal Bandits bugün yarı final maçına çıkıyor.

royal bandits haber

Gfinity Winter Series 2018 turnuvasında yarı finale kadar çıkmayı başaran Royal Bandits, bugün saat 21:00’da EURONICS karşısına çıkıyor. Bo3 olarak oynanacak karşılaşmayı kazanan ekip finale yükselmeyi hak eden takım olacak.

Temsilcimiz Royal Bandits, Gfinity Winter Series 2018 turnuvasında tam gaz ilerlemeye devam ediyor. İlk iki maçını kazanmayı başaran temsilcimiz bugün saat 21:00‘da EURONICS takımı ile yarı final maçına çıkacak. Kazanan takım 8 bin dolar ödülün sahibi olmak için final maçında mücadele edecek.

2 maç 2 galibiyet

Turnuvaya Pompa mücadelesi ile başlayan Royal Bandits, turnuvaya galibiyet ile girdi. İlk maç bo3 olarak oynandı. İlk haritayı temsilcimiz seçti ve kendi seçtiği haritada 16-7 galip gelmesini bildi. 2. harita ise Pompa takımının seçtiği inferno’da oynandı. İlk haritaya göre biraz daha zorlansak da maçı 16-14 kazanan temsilcimiz, Pompa takımını 2-0 geçmiş geçmiş oldu. İki maçta da öne çıkan isim ise 1.48 rating ile Muhammed “mini” Salman oldu.

İkinci maç ise ex-Seal takımına karşı oynandı. Temsilcimizin turnuvada zorlandığı ilk karşılaşma oldu. Uzatmalarda son dakika ex-SEAL takımını 2-1 yenmeyi başardık ve yarı finale yükselen taraf olduk.

Gfinity Winter Series 2018

Toplamda 16 takımın yer aldığı turnuvanın 15 bin dolar ödül havuzu bulunuyor. Türkiye’den Royal Bandits ve No Quarter Cartel takımlarının da yer aldığı turnuva maçları 3 maç üzerinden oynanıyor. Turnuvada 1. takım 8 bin dolar, 2. takım 5 bin dolar, 3. takım 2 bin dolar para ödülü alacak.

Maçı canlı olarak Twitch’den izleyebilirsiniz

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive