Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits, Imperial ile karşılaştı

Royal Bandits-Imperial mücadelesi büyük heyecana sahne oldu.

ESEA Main Season 27 Europe turnuvasında yer alan tek temsilcimiz olan Royal Bandits, turnuvada kazananın beşinciyi belirleyecek olan mücadelede yer alacağı maçta Imperial ile karşılaştı.

Maç pazartesi günü oynandı ve saat 21.00’de başladı. bo3 formatında oynanan maçta ilk harita temsilcimiz tarafından Mirage olarak belirlendi. İlk yarıyı 11-4 önde kapatan rakibimiz, ikinci yarıda da herhangi bir geri dönüşe müsaade etmedi ve maçı 16-6 kazandı. Imperial, seride 1-0 öne geçti. İkinci harita ise rakip takım tarafından Cache olarak belirlendi. Royal Bandits, seriden galibiyetle ayrılmak için bu maçı kazanmak zorundaydı. Bunun bilinciyle oynayan temsilcimiz ilk yarıyı 9-6 geride kapattı. İkinci yarıda ise geri dönüş yaparak maçı 15-15‘e getirdi ve uzatmalara taşıdı. Uzatmalarda güzel bir performans sergileyen Royal Bandits, maçı 19-16 kazandı ve seriyi 1-1’e getirdi.

Üçüncü harita ise Overpass idi. İlk yarı 8-7 Royal Bandits üstünlüğü ile geçildi. İkinci yarıda da güzel oyununu devam ettiren temsilcimiz maçı 16-12 kazandı. Seriyi 2-1’e getiren Royal Bandits, bir üst tura yükselen taraf oldu. Royal Bandits takımından Ömer “imoRR” Karataş, sergilemiş olduğu 75 öldürme 59 ölümlük performansıyla galibiyete en çok katkıda bulunan isim olmayı başardı. Ufuk “SasuKe” Göktaş ise 69 öldürme 58 ölümlük performansıyla en çok katkıda bulunan ikinci isim oldu. Imperial takımında konuk oyuncu olarak bulunan Neil “NeiL_M” Murphy, 34 öldürme 61 ölümlük vasat bir performans sergiledi.

Imperial karşısından galibiyetle ayrılan Royal Bandits, beşincilik maçında hangi takımla karşılaşacak?

Temsilcimizin bu önemli maçtaki rakibi Fransız ekibi dizLown oldu. Bu maç 3 Mayıs akşamı saat 21.00’de oynanacak. Kazanan taraf ise ESEA MDL Season 28 turnuvasında mücadele etmeye hak kazanacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive