Connect with us

Espor

Royal Bandits Pompa karşısında galibiyet arıyor

royal bandits haber

Ülkemizi EsporBet.com Promo Cup CS: GO turnuvasında temsil eden tek takım olan Royal Bandits, bu gece turnuvadaki ikinci maçına Pompa karşısında çıkıyor.

Turnuvadaki ilk maçına geçtiğimiz gece Alman ekibi ALTERNATE aTTaX karşısında çıkan temsilcimiz, sergilemiş olduğu vasat performans dolayısıyla karşılaşmadan 16-3 mağlup ayrılmıştı. İki takım arasındaki tecrübe farkını da hatırlatmakta fayda var.

Temsilcimizin bugünkü rakibi ise dün oynanan SEAL-Pompa eşleşmesinin mağlubu olan Polonya ekibi Pompa oldu. Polonya CS: GO’sunun yükselen ekiplerinden biri olan takım, dün SEAL karşısında çıktığı maçta rakibine 16-13 mağlup olmuştu. Polonyalı takım, kadrosunda tecrübeli isim Bartosz “Hyper” Wolny ve genç yaşına rağmen büyük ölçüde tecrübe kazanmış bir isim olan Karol “repo” Cybulski‘yi de kadrosunda bulunduruyor. Bu eşleşmenin galibi olan takım SEAL-ALTERNATE aTTaX mücadelesinin galibiyle  lower bracket mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Takımımız yenilmesi halinde ise turnuvaya veda edecek.

Peki Royal Bandits-Pompa maçı nereden yayınlanacak?

Temsilcimizin bugün oynayacağı karşılaşma saat 23.00‘da başlayacak ve Twitch üzerinden canlı yayınla esporseverlere aktarılacak. Maçı buradan canlı olarak takip edebilirsiniz:

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor