Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits, DreamHack Open Tours şansını kaybetti

Royal Bandits, Bulgar ekibi MK ile karşılaştı.

royal bandits haber

Uluslarası CS: GO arenalarındaki temsilcilerimizden Royal Bandits, Fransa’nın Tours şehrinde yapılacak olan DreamHack Open turnuvasına katılma şansını yitirdi.

Dün 16 takım arasında oynanan maçlarla başlayan açık elemelerde yer alan Royal Bandits, ilk tur maçında çeyrek finale kalmak için mücadele etti. Çeyrek final yolundaki rakibimiz ise Bulgaristan’ın köklü ekiplerinden MK idi. bo1 formatında oynanacak maçın kazananı çeyrek final biletini alacaktı. Aynı zamanda kapalı elemelere katılma hakkını elde etmek için de yarı finale kalmaya çalışacaktı. Kaybeden taraf ise maalesef turnuvaya veda edecekti. Inferno haritasında oynanan maçın ilk yarısında bariz bir MK üstünlüğü vardı. Skor 12-3 MK lehine idi.

İkinci yarıda da bu skorun vermiş olduğu moral bozukluğuyla mücadele eden temsilcimiz geri dönüşe imza atamadı ve maçtan 16-4 mağlup ayrıldı. MK takımında Hristian “sheMETA” Spasov ve Nikolay “niki1” Pantaleev, sergilediği performanslar ile taraftarların takdirini kazandı. Royal Bandits oyuncusu Hüseyin “ELOSSA” Tüysüz ise sergilediği 3 öldürme 16 ölümlük performans ile hayal kırıklığı yarattı.

Tours şansını kaybeden Royal Bandits neler yapacak?

Royal Bandits’in, Gfinity Winter Series 2018 Europe ve ESEA Main Season 27 de de tam gaz mücadele ettiğini hatırlatmakta fayda var.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive