Connect with us

LoL

Royal Youth Worlds 2019’da gruplardan çıktı!

Temsilcimiz bir üst turda! #StayRoyal

Temsilcimiz Royal Youth için oldukça kritik olan Flamengo eSports maçı sona erdi. Worlds 2019’un Ön Eleme Aşamasının ardından bir üst tura çıkmak için mutlaka kazanmamız gereken maçta istediğimiz oyunu sergileyerek adımızı bir üst tura yazdırdık.

Özellikle Armut‘un ortaya koyduğu etkili oyun takımımıza peş peşe skor getirirken oyunun geç safhalarına doğru geçilirken takımımız lehine olacak şekilde 11.000 altınlık bir fark göze çarpıyordu. Buna ek olarak bir de Baron’un takımımız tarafından alınmış durumda olması ile Flamengo eSports için işler geri dönülemeyecek bir noktaya ulaştı.


Brezilyalı ekip karşısında muhteşem bir oyun sergileyerek adını bir üst tura yazdıran Royal Youth, bu başarısını büyük oranda oynadıkları akıl dolu takım oyununa borçlu demek hiç de yanlış olmaz. Oyunun neredeyse ilk saniyelerinden itibaren görmek istediğimiz takım oyununu bize gösteren ve galibiyeti taraftarlara armağan eden Royal Youth’a Worlds 2019’un geri kalanında başarılar diliyoruz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL