Connect with us

Espor

Royal Youth’a Üç Yeni Kan!

Royal Youth üç çaylakla sözleşme imzaladı!

royal

2020 Sezonu‘nun başında talihsiz sponsorluk olayları yaşayan Royal Youth‘un peşini sezon ortasında da şanssızlık bırakmadı.

Sezonun başında anlaşılması planlanan sponsorlarla anlaşamayan Royal Youth üç oyuncusuna (Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya, Anıl “Holyphoenix” Işık ve Bahadır “Japone” Çolak) istedikleri zaman takımdan ayrılabilmeleri için fırsat tanımıştı. Bir süre bu üç deneyimli  oyuncunun yanına iki tane çaylak(Hasan Umut “sevi9” Demirhan, Burak “Rhemio” Kamışoğlu) koyarak devam eden Royal, sezon ortasına geldiğimizde fabfab’ı hala takımda tutarken, Japone ve Holy’yi tutamadı. Japone Papara Supermassive‘e transferini duyururken Holy de Farfetch ile birlikte 1907 Fenerbahçe yolcusu oldu.

Eski Royal Youth oyuncusu Japone’nin yeni adresi Papara SuperMassive takımı oldu!

1907 Fenerbahçe İki Yeni Transferini Duyurdu

Royal Youth bu kayıplardan sonra ana takımda alt koridor için bir kaç isim düşündü. Riot Kontrat Veri Tabanına ve bazı isimlerin Tweet’lerine göre takıma yeni iki destek oyuncusu Dellal ve SIKINTI321 katılırken nişancı olarak sezon başında as kadroda yer alan fakat sonrasında Ruvelius‘un gelişi ile akademiye çekilen Boncuk transfer edildi.

Halil İbrahim “SIKINTI321” Yavuzpayı‘nın daha önce Royul Youth bünyesinde Akademi Ligi tecrübesi bulunuyor. Eren “Dellal” Tanrıkulu ise takımın 17 yaşındaki genç transferi. Daha önce herhangi bir profesyonel maçta oynamadı. Ahmet Serhan “Boncuk” Arslan ise kariyerine 5Ronin ile bu sene başladı. Takımla iki maça çıkan Boncuk galibiyet alamadı.

Yeni transferler ile kağıt üstünde rakiplerine göre zayıf görünen Royal Youth’un gelecek günlerdeki performansı merak konusu.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor