Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

RUBİNO, Heroic kadrosuna dahil oldu

Danimarka’nın önemli CS: GO organizasyonlarından Heroic kadrosunda önemli bir oyuncu değişikliği yaşandı. Takımın genç oyuncularından Patrick “es3tag” Hansen, geri plana çekildi ve yerine ise aylar önce Team Dignitas’tan ayrılan ve bu boşlukta bir süre Astralis formasını terleten Ruben “RUBINO” Villarroel transfer edildi.

RUBİNO, takımla olan ilk maçına birkaç saat önce temsilcimiz Space Soldiers karşısında ESL Pro League kapsamında çıkmıştı. Temsilcimize karşı olan ilk maçta 4 öldürme 16 ölüm gibi vasat bir performans sergileyen RUBİNO, ikinci maçında ise takıma bir nebze daha ısınarak 14 öldürme 16 ölümlük performansıyla önceki maçının çok daha üzerinde bir performansa imza attı.

CS: GO kariyerine Norveç’in Lions takımında başlayan RUBİNO, daha sonrasında sırasıyla H2K ve London Conspirancy formaları giydi. Çok kısa bir süre Clutchit.com adına da maçlara çıkan oyuncu daha sonrasında başarılı bir performansa imza atacağı LGB’ye transfer oldu. Bu performansı ona Copenhagen Wolves, daha sonrasında da efsane olacağı Team Dignitas’ın kapısını açtı. RUBİNO, Kasım 2015’te Team Dignitas’a transfer oldu. Geçtiğimiz Ekim ayına kadar sürekli Dignitas forması giyen oyuncu daha sonrasında kısa bir süre NOREG ve Astralis kadrosunda da yer aldı. Ve son olarakta bugün itibariyle Heroic ile anlaşmaya vardı.

Peki Heroic kadrosunda kimleri barındırıyor?

• Andreas “MODDII” Fridh
• Marco “Snappi” Pfeiffer
• Nikolaj “niko” Kristensen
• Jakob “JUGi” Hansen
• Ruben “RUBINO” Villarroel

• Luis “peacemaker” Tadeu (Koç)

• Patrick “es3tag” Hansen (Yedek)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive