Connect with us

Espor

Rudy Gobert’ten espor yatırımı!

NBA Yıldızından espora destek!

NBA’deki 7. sezonuna hazırlanan ve daha önce Yılın Defans Takımına seçilen, ayrıca 2016-17 sezonunda NBA’in Blok Lideri olan yıldız basketbol oyuncusu Rudy Gobert, Rogue‘un ana firması ReKTGlobal‘e yatırım yaptı.

Yıldız basketbolcu ReKTGlobal’in ve Rogue’un global alanda gelişmesine canlı yayınlar, içerik ve ortaklık ile yardımcı olacak.

Rudy Gobert konuyla alakalı “Oyunlara olan tutkum Utah Jazz tarafından da Fransa Milli Takımı tarafından da biliniyor. Bir süredir espora yatırım yapmak ve daha fazla içinde bulunmak istiyordum ve ReKTGlobal ailesi ile tarih yazmak için oldukça heyecanlıyım. Yıllardır oyunları dinlenmek ve rahatlamak için kullandım. Ayrıca, yolculuklarda oyunlar sayesinde arkadaşlarımla bir arada oldum. Özellikle yeni Call Of Duty takımımız ligdeki maçlara çıkmadan önce onlarla oynamak için sabırsızlanıyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Rudy Gobert aralarında Nicky Romero, Lex Borrero ve DJ Steve Aoki de bulunan ReKTGlobal grubuna yatırım yapan ünlüler arasındaki yerini aldı. Umuyoruz ki geleneksel spor ve espor arasında daha sağlam bir köprü kurar ve bu iki dalın da gelişmesinde rol oynar.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor