Connect with us

Espor

Ruin yeni dönemde CLG için oynayacak

Ruin yeni dönemde #LCS sahnesinde oynayacak.

ruin, the penta, 1907 fenerbahçe

1907 Fenerbahçe‘nin eski üst koridor oyuncusu Kim “Ruin” Hyeong-min, yeni dönemde LCS sahnesinde boy gösterecek. 1907 Fenerbahçe ile lig aşamasını adeta domine eden ve MSI 2019’un ön eleme gruplarında oynama şansı elde eden Koreli oyuncu, LCS ekiplerinden Counter Logic Gaming’e dahil oldu.

Yeni transferi Ruin için bir de video hazırlayan CLG, yaklaşık 3 dakikalık bu videosunda yeni oyuncusunu taraftarlarına tanıttı. Ruin’in açıklamalarına da yer veren ekip, genç oyuncunun profesyonel kariyerinden birçok anı videosuna eklerken, oyuncunun Twitch’teki sahnelerini de izleyenleriyle paylaştı.

CLG’nin Ruin videosu şöyle oldu:

Yeni oyuncusu için taraftar ürünlerini de satışa çıkaran CLG, Türk espor sahnesinin yakından tanıdığı oyuncu için CLG Ruin, LCS yazılı tişörtlerini paylaştı. 30 dolardan alıcılarını bulacak bu tişörtlerde renk seçenekleri de bulunuyor.

ruin1907 Fenerbahçe’nin yeni üst koridor oyuncusu da geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Son olarak SK Telecom T1 forması giyen Untara, ligin yeni döneminde sarı lacivertli ekip için oynayacak. Detayları hemen aşağıdaki haberden görebilirsiniz.

1907 Fenerbahçe’nin yeni üst koridor Untara oldu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor