Connect with us

Espor

Runeterra Yeni Genişleme Paketi duyuruldu!

Kadimlerin Koruyucuları Tanıtım Videosu ve Tarihleri duyuruldu!

24 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan League of Legends’ın kart oyunu olarak da bilinen Legends of Runeterra Yeni Genişleme Paketi duyuruldu. Biz de sizler için Runeterra forumunda paylaşılan haberi birebir sizlere aktardık.

İmparatorluklar kurulur, imparatorluklar yıkılır. Zamanın kaçınılmaz bir yazgıya doğru ilerleyişi asla durmaz… mı acaba?

Yükselmişlerin İmparatorlukları setinin yeni genişleme paketi Kadimlerin Koruyucuları, bu fikre karşı çıkıyor. Yazgınızı beğenmediyseniz, yenisini seçin!

Kadimlerin Koruyucuları’yla 42 yeni desteye eklenebilir kart geliyor ve bunlardan 3 tanesi yeni şampiyon. 5 Mayıs’ta 2.7 Yaması’yla yayınlanacak genişleme paketine kadar her gün saat 19.00’da, yeni kart tanıtımları için LoR’un sosyal medya sayfalarına buyurun.

Ayrıca Yükselmişlerin İmparatorlukları’nda, topluluk siteleriyle başlattığımız işbirliklerine devam ediyoruz! Her gün tanıtılan kartların tüm ayrıntılarını öğrenmek için önümüzdeki haftalarda gözünüz Mobalytics’de ve LoLChess’te olsun.

Son olarak da Kadimlerin Koruyucuları’yla gelecek kartların bazılarını ilk burada görün istedik. Bu kartların her biri, genişleme paketiyle gelecek şampiyonlara vazgeçilmez birer yoldaş.

Unutmayın, yazgının nerelere varacağı hiç belli olmaz. Yarın ilk Kadimlerin Koruyucuları şampiyonunun tanıtımında görüşmek üzere!

Playerbros ekibi olarak sizlere gelecek Runeterra güncellemelerini en hızlı şekilde aktarmaya devam edeceğiz. İyi oyunlar!


Old Unity Güngören Belediyesi Espor Turnuvası’nda İkinci Hafta Şampiyonu oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor