Connect with us

Dota 2

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Team Spirit’i tebrik etti!

Vladimir Putin, Team Spirit’i Dota 2 The International 10’daki şampiyonluğundan dolayı tebrik etti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Team Spirit’i Dota 2 The International 10’daki şampiyonluğundan dolayı tebrik etti. Putin’in Team Spirit’e tebrik mesajı resmi Rus hükümeti sitesi kremlin.ru’da yayınlandı. Putin, Team Spirit’in turnuva boyunca gösterdiği başarılarını övdü.

Rusya’nın en büyük siyasi figürünün takdiri ve övgüleri, Team Spirit için ve genel olarak espor sektöründe yer alan herkes için kesinlikle çok şey ifade ediyor.

Rusya cumhurbaşkanı Vladimi Putin, paylaştığı tebrik mesajında şu sözlere yer verdi;

“ Sevgili arkadaşlar!

The International 2021 – Dota-2 Dünya Şampiyonası’nda hak ettiğiniz zafer için tebrikler. Tarihte ilk kez Team Spirit kulübünün Rus takımı bu prestijli yarışmaları kazandı. Tebrikler!
Final yolunda, olağanüstü liderlik nitelikleri ve dayanışma sergilediniz ve gerçek bir beceri ve karakter testi haline gelen belirleyici düelloda, en kritik anda konsantre olmayı ve güçlü rakiplerden inisiyatifi ele geçirmeyi başardınız. Esporcularımızın her zaman hedef odaklı olduklarını ve her türlü zirveyi fethedebilecek kapasitede olduklarını pratikte kanıtladılar.

Başarılarınızın devamını ve en iyisini diliyorum.

Vladimir Putin. ”

Putin’in Team Spirit için paylaştığı tebrik mesajının ardından Dota 2 ve diğer espor oyunları Rusya’da daha fazla büyüme görecek mi? Düşüncelerinizi hemen aşağıdaki yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

The International 10’da şampiyonluğa Team Spirit ulaştı

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2