Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

s1mple, şaşırtıcı derecede iyi bir LAN performansına sahip

Ukraynalı oyuncu uzun süredir 1.06 K/D’nin altına düşmedi.

Katoviçe'nin en değerlisi s1mple!

s1mple’ın LAN turnuvalarındaki performansını inceleyen Reddit kullanıcısı u/sunlightyaay  , Ukraynalı oyuncunun uzun süredir 1.06 K/D’nin altına düşmediğini açıkladı.

s1mple has such a long list of events where he has a rating above 1.0 that it does not fit into one screenshot. The most recent tournament when Aleksandr had a low rating, and it was 1.06 at BLAST Pro Series Moscow 2019 when Zeus played his last tournament before ending his career as a pro player. from GlobalOffensive

s1mple uzun süredir CIS bölgesi ekibi Natus Vincere adı altında mücadele ediyor. Reddit kullanıcısı sunlightyaay, Ukraynalı oyuncunun yaklaşık 2 yıldır katıldığı turnuvaları inceleyen kullanıcı, oyuncunun 1.10 K/D’nin altına sadece bir kere düştüğünü gösterdi.

Gelmiş geçmiş en iyi IGL oyuncuları arasında gösterilen Zeus’un son turnuvası olan BLAST Pro Moscow 2019’da Ukraynalı oyuncu 1.06 K/D ile oynadı. Bu turnuvanın haricinde hep pozitif skorlarla turnuvaları tamamlamayı başaran oyuncu, ne kadar iyi bir CS:GO oyuncusu olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

En yüksek K/D oranını ECS S5 Avrupa turnuvasında 1.57 K/D ile yakalayan Ukraynalı oyuncu, son katıldığı turnuvada 1.35 K/D oranına sahip.

Bitexen TESFED Türkiye Kupası’nda Zula turnuvası başlıyor!

Playerbros İçerik Yöneticisi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive