Connect with us

Espor

S2G PUBG Mobile takımına yeni analist!

S2G PUBG Mobile takımına yeni bir analist transfer edildiği açıklandı!

S2G PUBG Mobile
S2G PUBG Mobile analisti

S2G PUBG Mobile takımı yeni analistini duyurdu!

24 Temmuz tarihinde, SuperMassive Blaze, Beşiktaş Esports, Fenerbahçe Esports, Dark Passage, Surreal Esports, Şahangiller Esports ve daha fazlası gibi ülkemizin önemli takımlarının bulunduğu Severnik Melise Elit S4 turnuvasında 138 puan ile şampiyon olmayı başaran S2G PUBG Mobile takımına bir takviye daha yapılarak performanslarını stabil tutmanın yanı sıra, artırmak istenildiği anlaşıldı. Resmi Twitter hesapların üzerinden yaptıkları açıklama ile başarılı kadroya, yeni genç bir analist transfer edildiği duyuruldu.

https://twitter.com/s2gespor/status/1551567660827267073

S2G PUBG Mobile takımının yeni analisti

Yapılan açıklama ile birlikte başarılara koşan takıma katılan analist belli oldu. S2G Esports, PUBG Mobile takımına aldığı yeni analist Furkan “FOR1ST” Şentürk‘e hoş geldin dedi. Paylaştıkları transfer duyurusunda ise şu sözlere yer verdiler:

Karşınızda S2G Takımımızın Yeni Analisti!

Aramıza Hoş Geldin!

Furkan “FOR1ST” Şentürk

S2G Esports güncel PUBG Mobile kadrosu

#S2GWin ve #S2GGang etiketleriyle paylaşılan bu duyurudan sonra, S2G Esports’un gelecek turnuvalarda ve liglerde mücadele edeceği güncel PUBG Mobile kadrosuna hep birlikte göz atalım:

  • Berkin “Sylas” Cetin
  • Anil “RipSevinnn” Guven
  • Taha “Calse” Unlu
  • Faruk “HamsiG” Hamsici
  • Mehmet Akif “RayZ” Kastal

Ayrıca yeniden kendi Twitter hesaplarından paylaştıkları duyuru ile bugün yani 26 Temmuz 2022 saat 21.00’da maça çıkacaklarını duyurdular. Yapılan duyuruda, S2G Esports PUBG Mobile ekibinin, Lidoma turnuvası macerasının başlayacağı açıklandı.

https://twitter.com/s2gespor/status/1551631964532342786

Siz de bu heyecana ortak olup kadronun performansını kaçırmamak istiyorsanız turnuvanın resmi Twitch kanalı üzerinden destek verebilirsiniz. Twitch kanalına gitmek için lütfen buraya tıklayınız.

Gelecek haberlerde yeniden görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Wanderlust Esports VALORANT kadrosu duyuruldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor