Connect with us

Espor

Şahangiller Espor FIFA 21 turnuvası tamamlandı

Şahangiller Espor tarafından düzenlenen FIFA 21 turnuvasında şampiyonluğa @berkije ulaştı.

Şahangiller Espor FIFA 21 turnuvası tamamlandı

Espor arenasına yeni adım atan takımlardan biri olan Şahangiller Espor tarafından düzenlenen FIFA 21 turnuvası, 8 Mart Pazartesi günü oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi. Şahangiller Espor FIFA 21 turnuvası şampiyonu Berk “Berkije” Turan oldu.

148 oyuncunun katılmış olduğu turnuvanın kayıtları 24 Şubat’ta açılmıştı. 8 Mart Pazartesi gününe kadar yaşanan mücadelelerin ardından finalde berkije ve Lester_chicks karşılaştı.

Dlive üzerinden canlı olarak yayınlanan Şahangiller Espor FIFA 21 turnuvası final karşılaşmasını kulübün başkanı Emrah “kokoreçman” Şahan sundu. Şampiyonluğa finalde rakibini mağlup eden FatPay Wildcats’in başarılı oyuncusu Berk “Berkije” Turan ulaştı.

Şampiyon Berkije bin liralık ödülü almaya hak kazanırken, ikinci olan Lester_chicks 250 liralık para ödülü ve 250 lira değerinde bir hediye çeki kazandı.

Turnuvanın sona ermesinin ardından yapılan açıklamada Şahangiller Espor, turnuvaya oyuncular tarafından gösterilen ilgi nedeniyle teşekkürlerini sunarken, bir sonraki turnuva duyurusunun yakın zaman içerisinde yapılacağını belirtti.


İlginizi Çekebilir:

fastPay Wildcats Valorant kadrosu kötü sonuçların ardından dağıldı

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor