Connect with us

Espor

Şahangiller Espor yönetiminden merak uyandıran paylaşımlar geldi

Şahangiller Espor’dan (@sahangillerspor) büyük bir transfer mi geliyor?

Şahangiller Espor

Kurulduğu günden bugüne olan kısa yolculuğunda birçok oyunda başarı ve şampiyonluk elde etmeyi başaran Şahangiller Espor, Türkiye espor arenasında şimdiden kendine sağlam bir yer edinmiş gibi görünüyor. Yoluna emin adımlarla devam eden Şahangiller’in yönetim ekibinin son günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar merak uyandırdı.

İlk paylaşım Şahangiller Espor resmi Twitter hesabından geldi. Yapılan paylaşımda kurucu Emrah Şahan’ın bulunduğu bir fotoğraf ile birlikte şu sözler yer aldı:

”Bir tripod, bir kamera ile efsaneyi açıklayacağım.”

Paylaşımda yer alan sözler Şahangiller bünyesinde bulunan takımlardan biri için transfer gelişmesi olabileceğinin ipucunu verdi. Bu paylaşımın hemen ardından Kurucu Başkan Emrah Şahan kişisel Twitter hesabından bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada kulübün gelecek planlarından bahseden Emrah Şahan, #varbihayalimiz mottosuyla çıktıkları yola daha güçlü adımlarla devam edeceklerini belirtti.

”VALORANT, PUBG ve CS:GO oyunlarında takımlarımıza birer analist kazandıracağız. Her kulvarda artık daha güçlü adımlarla yürüyeceğiz. #varbihayalimiz FIFA FUT oyuncu sayımızı 3’e çıkaracağız. PUBG Mobile’da PMPL şampiyonluğu hedeflediğimiz inanılmaz bir kadromuz var.”

https://twitter.com/emrahisking/status/1395814235712761857?s=20

Yeni bir transfer mi geliyor sorusunu akıllara getiren bu paylaşımların sonuncusu Şahangiller Espor Genel Menajeri Mustafa İvgen tarafından geldi. Genel menajer yaptığı paylaşımda bir efsaneyi sahalara dönmesi için ikna ettiğini söyledi. Ancak anlaşılan ismin kim olduğu ve hangi oyunun efsanesi olduğu hakkında hiç ipucu vermedi.

”Bir efsaneyi sahalara dönmesi için ikna ettim. Hayırlısı olsun.”

Paylaşımlardan anlaşılacağı üzere Şahangiller Espor tarafından çok büyük bir transfer bombası geliyor. Üstü kapalı paylaşımlarla ön duyurusu yapılan transferin hangi oyun için olacağı ve kim olacağı hala büyük merak konusu. Playerbros ekibi olarak gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız ve siz değerli okurlarımızı açıklanır açıklanmaz haberdar edeceğiz.


İlginizi Çekebilir:

Twitch’ten tepki çekecek adım: Havuz, Jakuzi ve Plaj kategorisi açıldı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor