Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Şahangiller Espor’dan Coulen ve Stoxien, G2 Niko ve Hunter ile karşı karşıya geliyor

Red Bull Flick turnuvasında Coulen ve Stoxien gösteri maçına çıkıyor.

Şahangiller Espor

Şahangiller Espor oyuncuları Coulen ve Stoxien, Red Bull Flick turnuvasında G2 takımından Niko ve Hunter ile karşı karşıya geliyor.

Saat 20:00’da niko ve g2hnt‘nin kanalından canlı olarak yayınlanacak gösteri maçını izlemek isterseniz isimlerin üzerine tıklayarak yayıncıların Twitch kanallarına ulaşabilirsiniz.

Playerbros ekibi olarak Coulen ve Stoxien’e başarılar diliyoruz.

 

Red Bull Flick Nedir?

Red Bull Flick, 2v2 olarak oynanan bir CS:GO turnuvasıdır. 2019’da başlamış olup, ikinci kez düzenlenmektedir. Red Bull Flick’in ödül havuzu 20.000 TL’dir. Birinci olan takım 12.000 TL, ikinci olan takım ise 8.000 TL kazanacaktır.

Etkinlik, çevrimiçi ve çevrimdışı elemeler sonrası finali kapsayan bir turnuva olarak tasarlanmıştır. Etkinliğe yarışmacı veya izleyici olarak katılabilmek için herhangi bir ödeme yapmaya veya ürün satın alma işlemine gerek yoktur. Etkinlik, profesyonel ve amatör tüm Counter Strike Global Offensive oyunu severlerin, seçilmiş olan oyun içi haritalarda yapacakları bir oyun turnuvasıdır.

Etkinliğe katılmak isteyen katılımcıların her biri ‘’PlayDecent’’ platformundan online kayıt yaptırmak suretiyle katılabilir ve PlayDecent’ın standart kurallarına da tabidir.

Daha fazla bilgi için Red Bull’un sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Rainbow Six Siege Y6S2.1 yama notları paylaşıldı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Counter-Strike Global Offensive