Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sahnelere geri dönen Edward, galibiyete ulaşamıyor!

Sahnelere geri dönen Edward, galibiyete ulaşamıyor!

Sahnelere geri dönen Edward, galibiyete ulaşamıyor!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgi ile Counter-Strike 1.6 ve CS:GO’da efsaneleşen tabanca ustası Ioann “Edward” Sukhariev’in yaklaşık bir yıllık aranın ardından yeniden CS:GO sahnesine döndüğünü sizlerle paylaşmıştık.

Natus Vincere ekibinde efsaneleşen isim, CIS ekibinde mücadele ettiği neredeyse 10 yıllık sürenin ardından takımdaki yerini genç oyunculara bırakmıştı. Performans düşüklüğü nedeniyle böyle bir karar alan oyuncu Winstrike’a kiralanmış fakat burada da 4 aylık macera,elde tutulur bir başarı ile sonuçlanmayınca Edward, 2019’un Eylül ayında sahnelere veda etmişti.

Vedasının ardından hiçbir şekilde profesyonel kariyeri ile ilgili bilgi sahibi olamadığımız Edward, Nine to Five 2 turnuvasında yeniden sahnelere döneceğinin sinyallerini vermiş ve selectah kadrosuna dahil olmuştu.

selectah ile Nine to Five 2’de karşımıza çıkan oyuncu, sevenlerini yeniden hayal kırıklığına uğrattı. 32 yaşındaki tecrübeli isim, selectah ile çıktığı ilk karşılaşmada Excellency ekibi karşısında 2-1 ile mağlup oldu. Turnuvada oynadığı kinci karşılaşmasında GamerLegion’un yeni kadrosu ile karşılaşan Edward’lı selectah, bu kez harita puanı dahi elde edemedi. Inferno’da 16-8 ile kaybeden ekip, Train’de de 16-10 ile rakibin harita puanını elde etmesini engelleyemedi ve bu sonuçlarla selectah, yine yeniden mağlup oldu.

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive